Bacacı Grup Şirketlerinden Port Mobile, Yeni Genel Müdürü  Yiğit Günsenin’le Gücüne Güç Katacak

Bacacı Grup Şirketlerinden Port Mobile, Yeni Genel Müdürü 

Yiğit Günsenin’le Gücüne Güç Katacak

Telekomünikasyon sektöründe mobil iletişim ürünleri satış ve pazarlama alanında faaliyet gösteren Port Mobile, güçlenerek yoluna devam ediyor. Distribütörlük alanında Türkiye’nin önde gelen şirketleri arasında yer alan Bacacı Grubu şirketlerinden Port Mobile’a bundan böyle yeni Genel Müdürü Yiğit Gülsenin liderlik edecek.

Türkiye telekomünikasyon sektörünün güçlü distribütör şirketi Port Mobile’ın yeni Genel Müdürü Yiğit Gülsenin oldu. Gülsenin, iş hayatına finans sektöründe başladı. 2001 yılında telekomünikasyon sektörüne geçiş yaparak sırasıyla Avea, Huawei, Nokia gibi uluslararası şirketlerde satış ve ürün yönetimi birimlerini yönetti. Son olarak KVK Teknoloji Ürünleri A.Ş.’de Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenen Gülsenin, Bacacı Grubu’nun mobil teknolojiler alanında hizmet veren şirketinin başına geçmekten büyük mutluluk duyduğunu iletti. Yeni Genel Müdür, alanındaki zengin deneyimi ve bilgi birikimi ile Port Mobile ’ı zirveye taşımayı hedeflediğini söyledi.

Bacacı Grubu İcra Kurulu Başkanı İbrahim Bacacı, her zaman büyümeye ve gelişmeye önem verdiklerini vurgularken, bu yeni atamayla telekomünikasyon sektöründe teknoloji ve hız odaklı çözümler sunarak yeni atılımlara imza atacaklarını belirtti.

Bacacı Grubu, 1980’lerde gıda toptancılığı ile başlayan yolculuğuna, geleceğe değer üretme misyonuyla devam ediyor. 1985 yılında kurulan Bacacı Grubu, dünya pazarlarına açılmak ve rekabet gücünü artırmak amacıyla yurtdışından üretim makineleri ithalatıyla ilk yatırımlarına imza attı. 1997 yılında inşaat ve gayrimenkul sektörüne giriş yaparak, nitelikli inşaat projelerinde yer aldı ve farklı sektörlerdeki deneyimlerini artırdı. 2000’lerin başında, temel iş alanına geri dönerek gıda toptancılığına odaklandı ve müşterilerine en kaliteli ürünleri sunma taahhüdünü sürdürdü. 2010 yılında, sanayi yatırımlarına yönelik büyük adımlar atıldı. Balıkesir’de Konserve, Adana’da ambalaj fabrikaları inşa ederek, ürün yelpazesini genişletti ve kalitesini daha da yükseltti. 2016 yılında medya sektörüne girerek, iş dünyasındaki etkisini genişletti, hizmetlerini daha da çeşitlendirdi. Aynı yıl yapı ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren Port Teknik Yapı kurulurken, 2020 yılında Port Mobile distribütör şirketi ile telekomünikasyon sektöründe hizmet vermeye başladı. Şirketler grubu olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Bacacı, 2021 yılında Sürat Kargo ve Port Filo şirketleriyle hizmet ağını genişletti. 2023 yılında Jet Depo ve Jet Way şirketleriyle de fulfillment sektöründeki yerini aldı. Grubun bünyesine kattığı son şirket mobilya sektöründe trendleri belirleyen Alfemo oldu.  İbrahim Bacacı “Bacacı Grubu olarak, geçmişimizden aldığımız güçle geleceğe değer katıyoruz” dedi. Bacacı Grubu, yolculuğunda; müşterilerine, iş ortaklarına ve topluma değer katma taahhüdünü sürdürürken, yenilikçi ve sürdürülebilir projelerle büyümeye devam edeceğinin sözünü veriyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx