Bakın Umut Candan, Kızı Bahar Candan’ı ‘Al Sana Haber’ Programında Nasıl Savunmuş!

Bahar Candan ve Nihal Candan kardeşler katıldıkları İşte Benim Stilim yarışmasıyla hayatımıza girmişlerdi hatırlarsanız. Geçtiğimiz günlerde “Çete üyeliği ve kara para aklama” suçlamalarıyla tutuklanan Nihal Candan ve Bahar Candan, gündeme bomba gibi düşmüştü. İkilinin annesi Umut Candan, kızı Bahar Candan’ın bir dönem yorumcu olduğu Al Sana haber programına katılarak olay yaratacak açıklamalarda bulundu. 

İşte detaylar ?

Bahar ve Nihal Candan kardeşler bundan yıllar önce ekranların popüler yapımlarından olan İşte Benim Stilim yarışmasıyla hayatımıza girmişlerdi.

Bu yarışmayla ünlenip kısa sürede yaptıklarıyla birer magazin figürüne dönüşen Candan kardeşler, geçtiğimiz günlerde “dolandırıcılık ve kara para aklama” suçlamalarıyla gözaltına alınmışlardı biliyorsunuz ki.

Bahar ve Nihal Candan kardeşler sevk edildikleri adli makamlar tarafından bugün tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Tüm bu olayların üzerine Candan kardeşlerin annesi Umut Candan geçtiğimiz günlerde kızı Bahar Candan’ın bir dönem yorumcu olduğu Al Sana Haber programına telefonla bağlanarak olay yaratacak açıklamalarda bulundu.

Sunucu Gökay Kalaycıoğlu’nun, Umut Candan’a “Kızınızın eğilimi nedir?” diye sorması üzerine “Benim kızım erkeklerden hoşlanıyor. O benim canım ciğerim. Bizim genlerde kanı bozuk birisi çıkmaz” diyen Umut Candan’ın bu cevabı büyük tepki çekti.

Stüdyonun karıştığı o anları izlemek için ?

Umut Candan’ın bu tepki çeken açıklamalarına sosyal medya kullanıcılarından da yorumlar gecikmedi tabii ki ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx