Cansu Tosun’un Babası Kenan Tosun, Yaşadığı Aşk Kabak Gibi Ortadayken Yalanlamayı Seçti

Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan ile Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun’un yasak aşkı ortaya çıkmış, aşk yaşadıklarını birinci ağızdan Cansu Tosun’un annesi Serpil Tosun doğrulamıştı. Geçtiğimiz saatlerde görüntülenen Kenan Tosun, çıkan haberlerin doğru olmadığını söyledi.

Bu konu o kadar dillendirildi ki mutlaka duymuşsunuzdur… Geçtiğimiz günlerde Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan ile Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun’un aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı.

Başta sadece beraber görüntülendikleri için ortaya iddia diye atılan yasak aşk, Cansu Tosun’un annesi Serpil Tosun 2. Sayfa’ya bağlanıp “Duyduklarınız doğru, onları Allah’a havale ediyorum” deyince de doğrulanmıştı.

Ayrıca Serpil ve Kenan Tosun’un, Ümran Seyhan’la yazlık komşusu olduğunu ve gayet yakın arkadaş olduklarını da öğrenmiştik.

Bütün bu iddialar yeterince tatsızken, ardı ardına manidar paylaşımlarda bulunan ve ihanete uğradığını defalarca vurgulayan Serpil Tosun’un Kenan Tosun’u evden attığı, Kenan Tosun’un ise soluğu Serenay Sarıkaya’nın annesinin yanında aldığı iddiası çıkmıştı.

Bugün yine 2. Sayfa’nın muhabirlerine yakalanan Kenan Tosun, “Görmedim, duymadım, bilmiyorumculuk” oynamayı seçti.

Muhabirlerin, “Çıkan aşk iddiaları doğru mu?” sorusuna, her şey kabak gibi ortaya dökülmüşken “Hayır, değil” demeyi tercih etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx