Ortalığı Yangın Yerine Çeviren Hadise Kaosun Ardından Bu Sefer De Murda’nın Sözleriyle Paylaşım Yaptı

Fenerbahçe Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda sahneye çıkan Hadise, konser sonrasında yaptığı ‘Bebeleri pistten alalım’ paylaşımıyla ortalığı birbirine kattı. Ünlü şarkıcı, Ece Seçkin’in de dahil olduğu olay sonra paylaşımlarına yenilerini ekledi.

Şarkıları, sahne şovları ve kostümleriyle adından sıkça söz ettiren Hadise dün akşam magazin dünyasının gündemine oturdu.

Hadise önceki gün Fenerbahçe Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda inanılmaz bir konsere imza attı. Sahne şovlarıyla alkış toplayan ünlü şarkıcının gösterisi akıllara Jennifer Lopez’i getirdi.

Yine iddialı bir sahne ile sevenlerinin karşısına çıkan Hadise’nin konseri sosyal medyaya da damgasını vurdu.

Başarılı şarkıcı beğeni toplayan konserinin yanı sıra sonrasında yaptığı Instagram paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti.

Başarılı şarkıcı beğeni toplayan konserinin yanı sıra sonrasında yaptığı Instagram paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti.

Konserden karelerini “Ne diyordu Norm Ender? Bebeleri pistten alalım?” sözüyle paylaşınca ortalık bir karıştı, pir karıştı!

“Hadise’nin bu paylaşımı neden ortalığı karıştı?” diye merak edenler de olacaktır. Durumu şöyle özetleyelim; bundan birkaç gün önce Aleyna Tilki müzik sektöründe yaşadığı sıkıntıları anlatan bir video çekti.

‘Benim ölmemi istiyorlar’ diyen Tilki bir diğer paylaşımında oklarını hemcinslerine çevirerek, ‘Çok sevilen feminist zannettiğiniz kadınlar sektörden ekmek yememem için turnemi iptal ettiriyor’ ifadelerini kullandı. Bu noktada akıllara gelen isimlerden biri de Aleyna Tilki ile aynı menajerle çalışan Hadise oldu.

Hadise’nin sahnedeki gösterişli fotoğraflarını Norm Ender’in şarkı sözüyle paylaşmasının ardından Ece Seçkin’den yanıt gibi paylaşımlar geldi.

Hadise’den birkaç gün önce aynı yerde konser veren Seçkin, sahnedeki karelerini ‘Ezhel de ‘Bebeler her boku biliyolar,boşuna yapıcan bize lolo’ diyerek yanıtlamıştı ?’ notuyla paylaştı.

Tüm bu atışma tadındaki paylaşımların ardından “ortalığın karıştığını görünce aranızdan ayrılma şeklim” notuyla hikaye yayınladı.

Öncesinde “#TeamHadise ?❤️?” notuyla karelerini yayınlayan ve sosyal medyayı adeta yangın yerine çeviren Hadise tüm karmaşadan sonra yepyeni paylaşımlarla gözlerine üzerine çekti.

İlk başta Norm Ender’den alıntı yapan Hadise son pozlarını da Murda’ya ait “Ölene dek sevecek misin? Hakime benim için yalan söyleyecek misin? Hayat bizi zorlayınca çekip gidecek misin? ??” şarkı sözleriyle paylaştı.

1. Şimdi de sizi yorumlarla baş başa bırakalım!

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

14. ?

Siz ne düşünüyorsunuz? Hadi yorumlarda buluşalım! ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx