Yıldız Çağrı Atiksoy-Berk Oktay çiftinin bebeğinin cinsiyeti belli oldu!

2022’nin ilk aylarında evlilik yolunda ilk adımı atan Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy, 10 Eylül 2022’de Polonezköy’de düğün yapmış, bir gün de önce evlerinin bahçesinde nikâh masasına oturmuştu. İkili, ailelerinin ve yakın dostlarının katıldığı törenle mutluluğa ‘evet’ demişti.

Berk Oktay ile eşi Yıldız Çağrı Atiksoy, önceki haftalarda Vadistanbul’da el ele objektiflere yansımıştı. Oyuncu çift, bebek mağazalarında tur attıktan sonra bir restoranda yemek yemeden önce basın mensuplarının sorularını yanıtlamıştı.

“HABERLER DOĞRU”

Hakkında çıkan hamilelik haberlerini doğrulayan güzel oyuncu, “Evet, haber doğru. 2.5 aylık hamileyim. Cinsiyeti henüz belli değil. Hamilelik güzel geçiyor. Berk baba olacağını öğrendiğinde çok heyecanlandı. İlk defa onu böyle gördüm. Uzun zamandır biz de çok istiyorduk. Bu haber bizi çok mutlu etti” şeklinde konuşmuştu.

Baba olacağı haberini aldığında yaşadığı mutluluğu paylaşan Berk Oktay, “O duyguyu nasıl anlatabilirim bilmiyorum ama birkaç gün heyecandan kendime gelemedim. İsim düşünmedik, sağlıkla aramıza gelmesini istiyoruz. Sabırsızca bekliyoruz” açıklamasını yapmıştı.

CİNSİYETİ BELLİ OLDU

Oyuncu çift, son olarak Instagram sayfalarından yaptıkları paylaşımlarla bebeklerinin cinsiyetini açıkladı. Pembe balonlarla ve köpekleriyle birlikte poz veren ikiliden Yıldız Çağrı Atiksoy, peş peşe paylaştığı karelere şu mesajı yazdı:

Kız bebemiz geliyor! Allah’ım sana şükürler olsun. Sağlıkla, vaktinde kavuşmak nasip olsun. Bir gün kızım olursa annemin, hayatım boyunca ettiği dualar sayesinde olacağını çok iyi biliyordum. Sonra da buna Berk dahil oldu. İkisinin dualarına gönül rahatlığıyla sırtımı yasladım, kabul olacağını biliyordum çünkü. Temennileriniz, dualarınız bizimle olsun.

Berk Oktay da aynı kareleri kendi sayfasından “Eşim, kızım ve oğlum… Benim güzel ailem” mesajıyla yayınladı. Oktay ile Atiksoy’a, başta ünlü isimler olmak üzere birçok takipçisinden iyi dilek yorumları yağdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx